Miközben sokan a vízparton, légkondicionált irodákból vagy otthonról vészelik át a kánikulát, a B+N Magyarország Kft. csapata a frontvonalban dolgozik.
A kedd éjfélig tartó hőségriadó idején próbáljunk a lehető legtöbbet a hűvösben tartózkodni. Vannak, akik sajnos ezt nem tehetik meg a munkájuk miatt, ilyenek például azok a kollégáink, akik a tömegközlekedési eszközökön vagy a reptéren teljesítenek szolgálatot azért, hogy a nyaralni indulók kényelmesebben tudjanak eljutni hűsítő úti céljukhoz.
Ilyenkor kiemelten fontos a rendszeres folyadékpótlás, amit hűtött védőitallal biztosítunk azok számára, akik nem férnek hozzá munkavégzés közben ivóvíz minőségű csapvízhez.
A munkaszervezést is igyekszünk a hőterheléshez igazítani, azok számára, akik a szabadban végzik a munkájukat, rendszeres időközönként árnyékos vagy hűtött pihenőhelyen biztosítunk pihenőidőt. Az izzadás miatti sóveszteség pótlására többszöri étkezési idő és szükség esetén az ételek tárolására hűtőtáska is a kollégák rendelkezésére áll.

Figyeljünk egymásra – a hőség senkit sem kímél
Fontos, hogy ilyenkor még jobban figyeljünk egymásra! Ha észrevesszük, hogy valaki a hőség miatt rosszul lesz a közelünkben, azonnal vigyük hűvös helyre, gondoskodjunk a folyadékpótlásáról és szükség esetén kérjünk orvosi ellátást.
A hőség senkit sem kímél, főleg azokat nem, akik egész nap azért dolgoznak, hogy a többiek számára biztonságosabb, élhetőbb legyen a világ. Legyünk elfogadóbbak, türelmesebbek velük ezekben a napokban. Hiszen ők azért dolgoznak, hogy nekünk kényelmesebb legyen az utazásunk, tisztább a munkahelyünk vagy elviselhetőbb a kórházi tartózkodásunk.